Rafal Lis

Rafał Lis

@ Poland Without Barriers Foundation

Meno istorikas, meno ir kultūros prieinamumo aktyvistas. Dirba instruktoriumi fonde „Poland Without Barriers“, o taip pat „Impact Foundation“ bendradarbis. Liublino senojo teatro prieinamumo konsultantas. Vienas pirmųjų kultūros organizacijų prieinamumo specialistų Lenkijoje.

Savo veiklas prieinamumo lauke Rafał pradėjo bendradarbiaudamas projektuose su kurčiaisiais, susijusiuose su menu viešoje erdvėje. Jis yra meno kūrinių ir architektūros garsinių audiogidų autorius. Jo aistra yra atlikti audiogidus gyvai. Publikacijų ETR formatu, įskaitant kultūros institucijų vadovus, autorius. Pedagogas, specializuojasi ir bendradarbiauja su proto negalią arba autizmo sutrikimų turinčiais žmonėmis.

Prieinamumo lyderių tinklo prie „Poland Without Barriers“ fondo narys. Pirmosios Bogna Olszewskos stipendijos laimėtojas. Jis, inter alia, bendradarbiavo su Europos miesto kultūros fondu, Liublino galerija Labirynt, Varšuvos Modernaus meno muziejumi, Łaźnia šiuolaikinio meno centru Gdanske, Emigracijos muziejumi Gdynėje ir Gdansko verslumo inkubatoriumi STARTER.