Maxwell Mutanda

Maxwellas Mutanda

@ University College London

Maxwellas Mutanda yra aplinkos ir erdvės lygybės dėstytojas ir vienas iš Londono universitetinio koledžo Bartleto architektūros mokyklos (Bartlett School of Architecture) lygybės, įvairovės ir įtraukties skyriaus vadovų. Savo darbe jis tyrinėja globalizacijos, klimato ir technologijų vaidmenį užstatytoje aplinkoje.

Tarp jo pasiekimų – 2018 m. AFRICA’SOUT! Menininko rezidencija Denniston Hill, Niujorke; taip pat stipendijos The New Museum’s IdeasCity New Orleans; ir Akademie Schloss Solitude, Štutgarte (2020 m.). Maksvelas studijavo architektūrą Bartlette, Londono universitetiniame koledže ir yra Oksfordo universiteto tvaraus miestų vystymo magistro Sheehano stipendininkas (2020 m.).

Jo darbai buvo pristatyti Luizianos modernaus meno muziejuje, Kopenhagoje; Arc en Rêve Centre d’Architecture, Bordo; 2014 ir 2016 m. Venecijos architektūros bienalėse; 2015 m. Čikagos architektūros bienalėje ir Zimbabvės nacionalinėje galerijoje. Maksvelas yra žurnalo „The Architectural Review“ redaktorius, o šiuo metu yra Jorke įsikūrusios tarptautinės žiniasklaidos meno labdaros organizacijos ir meno festivalio „Mediale“ valdybos patikėtinis.