(Grupė pilna!) Paviljono „Archi/textūra“ pristatymas ir audiogido dirbtuvės „ADed value“

Interaktyvus paviljonas „Archi/Textūra“ pristatys trejus metus trukusius architektės Rasos Chmieliauskaitės ir meno teoretiko dr. Justino Kalinausko tyrimus, atliktus kartu su Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos bendruomene. Šiuo projektu buvo siekiama naujos architektūrinės erdvės organizavimo gramatikos, nukreiptos į nematomą dialogą su mus supančia aplinka ir atskleidžiamą per taktilinius, klausos ir orientacinius ryšius su architektūros fenomenu.

Po paviljono pristatymo seks prieinamumo – ypač mene ir architektūroje – tema, kuri bus tęsiama audiogido dirbtuvėse. Jas ves „Impact Foundation“ komanda: Rafał Lis ir Agata Etmanowicz. Bus ieškoma sąsajų tarp savybių (informacinių, meninių ar tiesiog socialinių), kurios sukuria objektus ir įvykius per regėjimą, klausą, lytėjimą (skirtingas reikšmes) ar net skonį. Dalyviai turės galimybę susipažinti su garsinio aprašymo kūrimo specifika ir aptarti iššūkius ieškant naujų sprendimų.

Renginys vyks anglų k.

Kuratoriai: RASA CHMIELIAUSKAITĖ ir JUSTINAS KALINAUSKAS

Dirbtuvių moderatoriai: RAFAL LIS ir AGATA ETMANOWICZ

Daugiau apie paviljoną „Archi/Textūra“: https://architextura.lt/ | Daugiau apie „Impact Foundation“: http://www.impactaudience.org/